Terms of Use Agreement-Kullanici Sözlesmesi

I

Siteye girmek ile aşağıdaki anlaşmayı kabul etmiş sayılacaksınız:
Site servislerimiz ve sitedeki bazı görsel ve yazılı materyaller yetişkinlere yöneliktir. Eğer yetişkin veya bulunduğunuz ülke kanunlarına göre rüşt değilseniz veya açık çıplaklık ve açık cinsellikten hoşlanmıyorsanız BU SİTEYE GİRMEYİNİZ.
Anlaşmayı onaylıyor ve aşağıda listeli maddeleri kabul ediyorum:
1. 18 yaşından büyüğüm.
2. Siteniz aracılığı ile ulaşacağım açık cinsellik ihtiva edebilecek materyallerden yalnızca kendi kişisel kullanımımda yararlanacağım.
3. Bir yetişkin olarak biliyor ve kabul ediyorum ki; siteniz aracılığı ile yetişkinlere yönelik materyallere ulaşmak benim kişisel tercihimdir. Bu kişisel hakkımı başkalarına devir ve temlik edemem.
4. Siteniz aracılığı ile ulaşabildiğim okunur ve görsel materyalleri kendi kişisel kullanımım dışında hiç kimse ile paylaşmamam.
5. Kendi iradem ile üye olduğum ve kullandığım site servislerinizin kullanımına ait tüm yasal ve törel sorumluluk bana aittir.
Bu uyarı sayfası ve yasal kullanım sözleşmesi sizin ile showyeri.tv arasında yapılmış bir anlaşmadır. Yalnızca site servislerinin kullanımına özeldir. Başka bir şekilde değerlendirilemez ve başka bir anlaşma ile birleştirilemez.