Merhaba Ziyaretçi
Üye No:
Üyelik Tipiniz: Standart
Toplam 0 dakikanız var.
( Kredi)

©Showyeri.biz

Türkiye'nin  en iddaa’lı ve güvenilir  " Show Sitesi" olan Showyeri.biz servislerine hoş geldiniz.

Sitemizde 18 yaş üzeri yetişkinlere özel " Sohbetler ve Gösteriler " yapılmaktadır. Lütfen servislerimizi kullanmadan önce aşağıdaki yardımları okuyunuz. 21 yaş altında iseniz, lütfen sitemizi derhal terk ediniz.Sitemizde yapılan showlar MSN üzerinden " kişiye özel " yapılmaktadır.Showyeri.biz : TCK'da belirtilen "Madde-226 ve Madde-227" kanunlarına uygun olarak yayın yapmaktadır. Web sitemizde yapılan " Showlar " tamamen " Hizmet alan üye ve siteden bağımsız çalışan amatör modeller arasında geçmektedir. Kamuya açık olan hiç bir alanda bu showlar sergilenmez, gösterilmez. Kişiye özeldir. MSN&Skype ( Chat programı ) aracılığı ile üye - model arasında geçmektedir. Sitemizde bağımsız olarak çalışan amatör modellerin tamamı 21 yaş üzeridir. Hizmet alan üye ve model arasında geçen diyalog ve görüntülü sohbet , Sitemizin sorumluluğunda değildir. Her türlü şikayetinizi Site yönetimine  iletişim bölümünden iletebilirsiniz!

MSN & SKYPE İLETİŞİM :  live:destek_56

MSN & SKYPE İLETİŞİM :  admin@showyeri.biz (live:admin_971)

LiveZilla Live Help

                           

KULLANIM KOŞULLARI  

Servislerimizden 21 yaşından büyük olan kişiler faydalanabilir.  

Model ve üye arasında geçen sohbetten ve kamera görüntülerinin içeriğinden Showyeri.biz sorumlu değildir.Sadece aracılık hizmeti verilmektedir. Üye bir modelin illegal görüntüleri ve konuşmaları hakkında site yönetimini haberdar eder ise o modelin sitemiz ile ilişkisi kesilir.Satın alınan kontörlerin iadesi söz konusu değildir. Satın alınan görüşme herhangi bir sebeple gerçekleştirilemediğinde üye sorunun çözümü için site yönetimine başvurur. Showyeri.biz sistemin güvenliğinden ve gizliliğinden sorumludur. Üye bilgileri kesinlikle 3. kişiler ile paylaşılmaz. Kredi Kartı ile ödeme bilgileri sistemde saklanmaz, bankanın ara sanal POS sayfası ödeme sırasında kullanılır, 128 dolayısı ile sisteminizde kaydı söz konusu değildir. Kredi Kartı ile alınan kontörler anında, havale ile alınan kontörler en geç 24 saat içinde hesabınıza yansır.Her ödemeye 1 anahtar verilir, her anahtar 1 randevu için kullanılabilir.1 kontör 1 dakikadır.

NASIL RANDEVU SÜRESİ ALABİLİRİM? 

Randevu süresi satın almak çok basit. Üye girişi yaptıktan sonra “dakika satın al” seçeneğinden isterseniz banka havalesi ile veya isterseniz kredi kartınızla istediğiniz kadar görüşme dakikası satın alabilirsiniz. Kredi Kartı ile alınan randevular anında, havale ile alınan randevular admin msn'de online ise anında değil ise en geç 3 saat içinde hesabınıza yansır. havale yaptikdan sonra ödeme bildir linkinden yaptığınız ödemeyi bildiriniz.  1 Kontör 1 dakikadır. 10’un katları şeklinde kontör alabilir ve 10 yada katları süreli randevularda kullanabilirsiniz. Örneğin; tek ödemede 50 dakika alıp bunu tek randevuda yada ayrı ayrı 10'ar dakikalık 5 randevuda kullanabilirsiniz. 

MODELLER İLE MSN'DE NASIL SOHBET EDEBİLİRİM?

Üye olduktan sonra, konuşmak istediğiniz modelin profil sayfasına giriyorsunuz ve " anahtar oluştur " linkine tıklayıp, o model ile MSN de kaç dakika konuşmak istediğinizi belirliyor ve randevu talebinizi gönderiyorsunuz. Sistem size otomatik olarak bir " anahtar " veriyor.. Modelimiz bu randevu talebini anında kendi panelinden görüyor. Aynı zamanda sizin bilgilerinizi görüyor. Randevu için uygun olduğu saati panelinden onaylıyor. Saat sizin için uygun ise o saat de modeli msn adresinize ekliyorsunuz. Model sizden anahtarı isteyip randevuyu kendi sayfasında onayladıktan sonra kontör hesabınızdan düşüyor ve model ile görüntülü görüşmeniz başlıyor. Model görüşmelerinin sesli olup olmadığı ilgili modelin profilinde görülür. Sesli görüşme için ekstra kontör talep edilmez.  

MODELLER GERÇEK Mİ? İSTEDİĞİM ŞEKİLDE KAMERADA SOHBET EDEBİLİR MİYİM?

EVET ! Tüm modellerimiz amatör kullanıcılardır ve gerçek modellerdir. İstediğiniz şekilde MSN de kamerada canlı olarak sıcak sohbetler yapabilirsiniz. Sohbet için sizin mikrofonunuz yada kameranız olması şart değildir. Üye ve model aralarındaki sohbetlerden kendileri sorumludur. "Showyeri.biz" sadece ARACI SERVİSTİR !

Online MSN iletişim Adresi :  admin@showyeri.biz

                           

 

 

 

LiveZilla Live Help

Türkiye'nin en idaalı Görüntülü Arkadaşlık sitesine hoş geldiniz..

KREDİ KARTI (3 D-Secure) İLE DAKİKA SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR...!

Üye DUYURU : Sitediki Bayan Üyeler ile yapılan skype show sitesi görüşmelerde, Bayan Üyelerin hediye vs.. karşılığında kendi hesabına HAVALE, KONTÖR, BAŞKA SİTEYE YONLENDİRME VE BAŞKA MSN YE EKLEME vb. materyalleri kabul ettiğine dair dekont, ve konuşma geçmişini ispat ederek bize yolladığınız takdirde bahsi olan Bayan Üyenin yapmış olduğu, hesabındaki tüm dakikaları, ispatı yapan üyenin hesabına kullanmak üzere hediye olarak yüklenecektir! Showyeri Yönetim.. Not: 29.05.2010 Tarihinden itibaren geçerlidir.

KURALAR:

1. Reel Görüşmeye Davet

2. Küfürlü konuşmak,

3. Hakaret etmek,

4. Anahtar vermeden bekletmek.

KESİNLİKLE YASAKTIR !

Online MSN İletişim: satis@showyeri.biz

MSN ADRESLERİMİZ ÇEVRİM DIŞI GÖRÜLEBİLİR, Site üzerinden canlı destek bölümünden ulaşabilirsiniz!....

KREDİ KARTI  (3 D-SECURE) İLE SİTEMİZDEN KOLAYCA DAKİKA ALABİLİSRİNİZ!

Online MSN İletişim: admin@showyeri.biz

DUYURUMUZUN AYNISINI KULLANAN BAZI SİTE SAHİPLERİNE DE YARATICI OLMALARI TAVSİYE EDİLİR....!